vesti24.mk
ЗАБАВА

Мајка го остави бебето за секунда само во количката- тоа што следуваше потоа ќе го гледате со солзи во очите (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

ECA

Ова видео од една надзорна камера го потресе светот снимајќи неверојатна сцена пред една зграда.

Имено на видеото се гледа како оваа мајка и бебето во количка се наоѓаат на кобното место кога поради силниот ветер падна парче од таванот на зградата.

За среќа не ја погоди количката во која се наоѓаше детето, но настрада неговата мајка.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts