vesti24.mk
ВЕСТИ

Мицкоски и Силјановска Давкова со поддршка за Вардар (ФОТО)

ECA

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес од трибини навиваше за победа на Вардар.

Со него беше и кандидатот за претседател, Гордана Силјановска Давкова.

На клубот денес му беше потребна поддршка и македонска емоција, а за тоа се заблагодари со победа.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts