vesti24.mk
ЗАБАВА

На секси пратеничката ѝ се закануваат со силување- еве како возврати таа

ECA

Ана Паула де Силва, бразилска пратеничка, добила закани на друштвените мрежи со смрт и силување, бидејќи се појавила во впечатлива црвена тоалета со длабоко деколте на инаугурацијата.

Додека доминираа коментари со кои добиваше комплиемнти за изгледот, едни уптаува и страшни закани дека ќе биде силувана.

Де Силва е избрана во јануари со повеќе од 50.000 гласови за член на Собранието на Санта Катарина.

На заканите таа вели:

„Нема да се откажам од тоа што сум. Сакам да бидам среќна пред се, а тоа значи дека ќе им се претставувам на луѓето онаква каква што сум“.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts