vesti24.mk
ЗАБАВА

Новогодишното селфи на Меланија Трамп од забавата на Флорида (ФОТО)

ECA

Меланија Трамп организирала сама луксузна новогодишна забава на Флорида, додека пак Доналд останал во Вашингтон.

Првата дама на САД, Меланија, ја честиташе новата година со невообичаено селфи на Твитер.

Таа организирала новогодишна забава во Mar-a-Lago ресортот сама, каде влезот чинел 1.000 долари, а за оваа пригода првата дама се одлучила за црн фустан на Stella McCartney.

Иако Меланија објави само една фотка, гостите кои присуствувале споделија неколку фотки со неа, а на настанот ја придружувал и нејзиниот син Барон.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts