vesti24.mk
ЗАБАВА

Облече фустан кој личи на полов орган- оваа гостинка на свадба ја нападнаа поради деколтето до папок и овој детаљ од кој ќе се препотите

ECA

Неименувана гостинка на една свадбена прослава стана хит на социјалните мрежи ширум целиот свет и тоа само поради својот фустан кој го носеше на себе.

Свечениот фустан со длабоко деколте до папокот многумина ги потсети на женскиот полов орган, па оваа фотографија веднаш стана вирален хит.

Под фотографиите корисниците на социјалните мрежи веднаш започнаа да се мајтапат со гостинката на оваа свадба, но не беше мал и бројот на оние што уживаа во оваа глетка па посакаа да бидат дел од свадбената прослава само поради оваа гостинка.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts