vesti24.mk
ЗАБАВА

Ова го има само во Македонија: Жолта за 10 денари од апарат за кафе (ФОТО)

ECA

Ова е сликата која стана вистински хит на социјалните мрежи. Според тврдењата, апаратот за кафе е поставен во Кавадарци.

Loading...

Related posts