vesti24.mk
ЗАБАВА

Ова е дедото од Тетово што го освои интернетот: Јас вода не пијам, само ракија (ВИДЕО)

ECA

Дедото од Тетово, кој даде најдобар одговор пред камера деновиве го освои интернетот.

На прашањето дали пиете вода, тој одговара: „ја ракија пијам, не пијам вода“, и второто прашање каква е водата им одговара со „матна веројатно“…

Видеото имаше повеќе од 20.000 прегледи.

Не не ние на ракија сме

Не се пие вода во Тетово .. Кредит : Seir

Posted by Промаја on Wednesday, 7 November 2018

Loading...

Related posts