Uncategorized

Ова е момчето на Станија! (фото)

ECA

Старлетата и пејачка Станија Добројевиќ конечно го покажа момчето.

Сепак конечно одлучи на јавноста да и го покаже партнерот поради кој ја запостави музичката кариера и настапите.

Изгледа старлетата веќе е сигурна во љубовта и веќе нема што да крие.

Loading...