vesti24.mk
ЗАБАВА

Ова ремек дело мора да го погледнете: Македонка направи портрет на Новак Ѓоковиќ од остатоци од ишишана коса (ВИДЕО)

ECA

Додека поединци го тетовираат ликон на тенисерот Новак Ѓоковиќ, една Македонка се одлучи својата уметност да ја реализира на дело.

Имено фризерката Светлана Гроздановска направи портрет од тенисерот само од остатоци од коса.

За ова ремек дело не се знае колку време и било потребно, но сепак е за пофалба, погледнете:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts