vesti24.mk
ЗАБАВА

Овој човек треба да остане без дозвола: Возач удри автомобил на паркинг, па кога сакаше да избега, направи циркуз (ВИДЕО)

ECA

Овој возач не знае да излезе од паркингот, па во неколку обиди да има контрола врз своето возило, удира во автомобилот паркиран до него.

Возачот кој очигледно не е многу подготвен за управување со автомобил, не го бива ниту кукавички да избега од местото.

Кога после судирот сакаше да го напушти местото, не можеше да го сврти како што треба автомобилот.

Безбедносните камери го забележаа овој настан, па видеото беше објавено на социјалните мрежи.

„Поглупав возач немаме видено“ и „Кој ти даде на тебе дозвола?“, се едни од најчестите коментари.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts