vesti24.mk
ЗАБАВА МАКЕДОНИЈА

ОСОБЕНО ЗА МАКЕДОНИЈА СЛЕДУВААТ ТЕШКИ ДЕНОВИ – еве што открива познатиот нумеролог за претстојната 2022 година (ВИДЕО)

ECA

За нејзе ќе кажат дека е нумеролог на кој му се верува, нејзините прогнози се обиствинуваат па баш поради тоа најгледаниот естраден магазин Бекстејџ од нејзе реши да помара одговор на прашања кои секој од нас го интересираат.

Гордана Гоца Драгишиќ одговори што ја очекува нашата земја и кога ќе дојдат подобри денови, се гледа ли крај на целава ситуација со пандемијата,одговорите ги дознавате во видеото:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts