vesti24.mk
ЗАБАВА

Откако ќе го видите ова ќе ви замрзне крвта: Жена снимаше невреме, а потоа се случи нешто што ќе ве шокира (ВИДЕО)

ECA

Никола Дафи од Даблин го снимаше дождот за својата мајка, кога во еден момент удри гром.

Снимката од громот стана вирален и во само два дена собра преку 170 илјади прегледи.

Колку и да сте слушнале громови во живото, ова сигурно ќе ве шокира и изненади.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts