Uncategorized

Падна автомобил во езерцето во Градски парк

ECA
Автомобил падна во езерце во скопскиот Градски парк.

Фотографијата ја објавија граѓани утрово на социјалните мрежи. Причините за несреќата  се уште не се познати .

skopjeinfo

Loading...