vesti24.mk
ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Падна Инстаграм- никој не знае што се случува, а корисниците ширум светот во паника

ECA

Познатата социјална мрежа Инстаграм утрово престана да работи, па корисниците не можат да се вклучат на своите профили, ниту да гледаат фотографии.

Инстаграм веќе еднен час не работи на глобално ниво, а причината засега не е соопштена од компанијата.

Loading...

Related posts