vesti24.mk
ЗАБАВА

Пијан сосед со камен и го блокирал автомобилот, но таа му вратила на начин на кој на никој маж не би му текнало (ВИДЕО)

ECA

Американка му покажала на својот пијан сосед дека може да се справи и со него и со начинот на кој сакал да ја изнервира.

Со голем камен соседот на Американката Мелиса Скрагс од Калифорнија и го блокирал автомобилот. Но, соседот не знаел дека таа е геолог и тоа доктор по геолошки науки и има со што да ги разбие камењата.

Така Мелиса во 7.30 часот наутро ја извадила гласната дупчалка и го скршила каменот.

Целиот инцидент таа го снимила и го објавила на Твитер, каде е вистински хит.

Меѓу пораките во кои и честитаат на потегот има и такви кои велат дека им го разубавила денот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts