vesti24.mk
ЗАБАВА

Понекогаш е потребно малку за голема среќа: Браво за најхуманиот Дедо Мраз на светот (ВИДЕО)

ECA

За да направите некого среќен, да му помогнете кога му е најтешко и да предизвикате насмевка на неговото лицето, понекогаш е потребно само малку напор и голема желба.

Овој хуман човек облечен како Дедо Мраз им носи среќа на оние кои тоа им е најпотребно.

Погледнете за што станува збор во следното видео.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts