vesti24.mk
ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Поради нив се хакираат профили: Ако ги користите овие лозинки, сменете ги веднаш

ECA

Повеќе од пет милиони хакирани профили на Фејсбук, користеле една од овие лозинки.

Ако ги користите и вие, а сакате да си го задржите профилот, мора да смислите нова лозинка.

Српски „Мондо“ сликовито ги објави овие лозинки.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts