vesti24.mk
Uncategorized ЗАБАВА

Пред почетокот на финалето на Лигата на шампионите, во Киев врие навивачи на Ливерпул, кои се познати тепачи (Гледајте видеото до крај!)

ECA

Пијаниот украински тепач му се нагледа на навивачот на Ливерпул во центарот на Киев.

Loading…
Loading...

Related posts