vesti24.mk
ЗАБАВА

Преубава затвореничка ги излуди жените: Од една причина бараат веднаш да излезе, а поради тоа би можела да заработи богатство (ФОТО)

ECA

Маршала Перкинс, 19 годишна девојка од Тексас е уапсена откако кај неа биле пронајдени два грама марихуана. Во полиција ја фотографирале, а нејзината фотографија брзо станала вирален хит.

Иако фотографијата е стара неколку месеци, неодамна ја откри една корисничка на Твитер и веднаш следеа лајковите. Имено, на жените најмногу им се допаднало како таа е нашминкана.

-Ослободете ја, треба да не учи шминкање, е само една од бројните пораки на поддршка.

-На почетокот мислев дека е непријатно затоа што мојата фотографија толку се прошири, но бидејќи прочитав позитивни коментари, помислив и дека не е така лошо, вели Маршала.

View this post on Instagram

Blurry but you get the picture #BWM 💄

A post shared by Marshala Perkins 🌸 (@marshalaaaa_) on

Набрзо нејзиниот број на следачи на Инстаграм порасна, а една компанија и понуди за нив да направи мејк- ап колекција. Неодамна направи свој Јутјуб канал, иако уште нема објавена видеа на него.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts