vesti24.mk
ЗАБАВА

Рај за машки очи: Овие жени беа најубави во 2018-та година (ВИДЕО)

ECA

По единаесет години, Тилан Блонду повторно е прогласена за најубава, но овој пат е најубавата жена на светот.

Изборот за 2018 го направи TC Candler .

Нивното видео со топ листата за најубавите жени за 2018 за само два дена доживеа над 2 милиони прегледи.

Втора на оваа листа е тајванската актерка Чу Цу-ву , на трето место израелската манекенка Јаел Шелбиа , а четврта е американско – филипинската актерка Лиза Соберано.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts