vesti24.mk
ЗАБАВА

Сатирично видео: Пендаровски, Спасовски и следењето од странски служби

ECA

Сатирично видео за следењето од странските служби стана хит на социјалните мрежи.

Граѓаните овој пат се пошегуваат со претседателскиот кандидат Стево Пендаровски, кој изјави дека бил следен од странски служби, но и со министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски.

Сатиричното видео е монтажа со инсерти од популарниот филм „Сам дома“.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts