vesti24.mk
ЗАБАВА

Сварете ги овие две состојки: Ќе бидете шокирани од брзината на топење на вишокот килограми

ECA

Само две состојки се доволни за да направите пијалак, кој ќе стане ваш идеален сојузник во симнувањето на вишокот килограми.

Имено, ви треба цимет во прав и две супени лажици мед, кои треба да се варат во 250 милилитри вода и да се ладат.

Пијте го секој ден, а за една недела можно да стопите пет килограми.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts