Uncategorized

Северина кога не е стокмена и нашминкана, изгледа вака (ВИДЕО)

ECA
Поп-пејачката Северина, нејзината пријателка Аленка и сопругот Игор Којиќ, во авионот со кој летаат за Лас Вегас, одлучија да го запеат познатиот хит на Елвис Присли „Вива Лас Вегас“. Притоа, пејачката се загрижи дека постои можност да ги исфрлат од авионот.

„Така правиме ние, очила, текстови и ги мачиме патниците во авионот. Благодарам, Игоре, што не’ спаси во последен миг“, напиша Аленка, додавајќи дека снимката не е „филтрирана“ и дека не се нашминкани.

 

Loading...