vesti24.mk
ЗАБАВА КУЈНА

Се издава стан во центарот на Сент Луис, но овој детаљ ги згрози сите: Нема да верувате што има во кујната (ФОТО)

ECA

Фотографиите од стан во државата Мисури последниве денови се шират на социјалните мрежи, но изгледа дека бизарниот распоред на мебел ги згрозите сите.

Цената е вистинска ситница – 525 долари месечно, а за овој стан кој се наоѓа во градот Сент Луис, за тие пари добавате кујна и бања во иста просторија.

Како што може да се види на сликите кои предизвикаат бура на социјалните мрежи веднаш со садоперот е ВЦ-школка.

Но тоа не е единственото необично во овој стан, туку веднаш до неа има и када, па може да се избањате додека се готви јадењето.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts