vesti24.mk
ЗАБАВА

Сибирскиот тигар предвиде дека Хрватска ќе игра во финалето (ВИДЕО)

ECA

Познатиот сибирскиот тигар од Зоолошката во Краснојарск предвиде- Хрватска ќе ја победи Англија и ќе игра во финалето на Светското првенство во фудбал.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts