vesti24.mk
Uncategorized ЗАБАВА

Сирте зборуваат за фотографијата на Сека покрај базен и за тоа како изгледа во бикини

ECA

Сека Алексиќ важи за вистинска трендсетерка и некој кому му оди од рака кога стаува збор за модните новитети, а оваа пјачка уште пред почетокот на летот покажа и во какво издание планира да оди на плажа.

Имено, атрактивната бринета позирала во дворот на својата вила покрај базенот, во проѕирен фустан.

Открила и какви костими закапење преферира.

Добрата страна кај овие костими за капење е што ги прекриваат недостатоците, а делуваат атркативно и шик.

Loading…
Loading...

Related posts