vesti24.mk
ВЕСТИ

Скопјанка го нападнала малолетниот сосед

ECA

Во СВР Скопје, вчера во 23 часот, Г.А.(42) од Скопје пријавила дека на улица „Марко Крале“ во Скопје нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од сосетката Т.Н.

Се работи на расчистување на случајот.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts