vesti24.mk
ЗАБАВА

Слушал чуден звук од неговиот нос: Кога отишол на лекар се соочил со одвратна вистина (ВИДЕО)

ECA

Момче од Виетнам со денови слушал чуден звук, кој доаѓал од неговиот нос. Кога конечно решил да посети лекар, дознал дека во неговиот нос живее непосакуван гостин, комарец.

Ова суштество, во човековиот нос направило свој дом, се хранело со неговата крв два дена, пред конечно да биде отстрането.

Тој рекол дека со денови го чешал носот и слушал чуден звук, кој не му давал мир.

Поради тоа решил да побара помош од лекар, а од него ја дознал и одвратната вистина.

На видеото се гледа комарецот во носот, но не ви препорачуваме да го гледате ако лесно се згрозувате.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts