vesti24.mk
ЗАБАВА

Со велосипед сакала да помине преку мост кој се подигнува, вечно ќе се кае поради оваа глупава одлука (ВИДЕО)

ECA

Жена од американската сојузна држава Висконсин е снимена како со велосипед поминува меѓу спуштените бариери на мостот кој во тој момент се подигаше.

Мислеше дека ќе успее да премине преку мостот пред тој во целост да се подигне, но не беше во право.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts