vesti24.mk
ЗАБАВА

Со кој резил ги дочекуваме странците во Скопје? (ФОТО)

ECA

„Разговорот се снима“ порачуваат од скопската автобуска станица.

Kој сфати, сфати, затоа што на англиски јазик оваа реченица звучи малку поинаку…

Извор: Република

извор:курир.мк

Loading...

Related posts