vesti24.mk
Uncategorized

Стилски слики од германската блогерка Фисун! (ГАЛЕРИЈА)

ECA
Фисун е мајка на две деца со изострено чуство на стил и континуирано сбоделува комбинации на нејзиниот инстаграм и веб портал кој што се вика Short Stories & Skirts.

за вас одбравме неколку слики од нејзиниот моден стил:

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Вести24 . Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

Loading...