vesti24.mk
ВЕСТИ

Стоилковски до Костадинов: Што продавате сега од идентитетот?

ECA

Што продавате сега од идентитетот? Ова прашање му го поставува портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов.

„Нели ги затворивте сите отворени прашања? Каде е датумот “добиен” од пред две години?

А бе Костадине, клисару заевистички, гитла таму со твојот продаден идентитет за пари“ – порача тој.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts