vesti24.mk
ЗАБАВА

Таа е 13 години постара – Погледнете како изгледа сопругата на Турскиот Бред Пит

ECA

Турскиот актер Киванч Татлитуг, најпознат по сериите „Ѓумуш“, „Притаени страсти“ и „Снегови на љубовта“ се венча лани со модната стилистка Башак Дизер со која беше две години во врска.

Таа претходно беше во брак со Орен Франчез.

Во прилог погледнете ги фотографиите од Киванч и Башак.

Loading...

Related posts