vesti24.mk
ЗАБАВА

Тоа го можат само „лудите“ Хрвати- го фрли каучот од прозор по пласманот во полуфиналето на СП (ВИДЕО)

ECA

Синоќа цела Хрватска беше во тотална еуфорија, откако нивната репрезентација успеа да се пласира во полуфиналето на Светското првенство по победата на пенали против домаќинот Русија.

Еден навивач од премногу возбуда дури го фрли каучот низ прозорец, погледнете.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts