vesti24.mk
ЗАБАВА

Три знаци кои се одлични во сексот

ECA

Знаеме дека астрологијата може да ни каже многу за една личност според неговиот знак. Ние можеме да разбереме што му се допаѓа, какво е личноста, кои се неговите интереси. Сепак, очекувано е и според датумот на раѓање да дознаеме кој е подобар во кревет.

Јарец

Јарците се чудни личности во зодијакот. Тие можат да бидат одлични во креветот, но ова е само резултат на нивната желба да бидат први во сè што се ангажираат, а не во мислите на партнерот. Ако барате долгорочна врска со страст, каде што сексот е повеќе од сек, тоа овој знак кој ви треба.

Близнаци

Близнаци е еден од најстрастните знаци на Хороскопот и може да биде голем предизвик. За жал, тие можат да бидат доста неуки во другите области кои се потребни за да се даде задоволство кај партнерот, но доколку им дадете до знаење што сакате, тогаш ќе уживате постојано.

Водолија

Водолиите се добри во кревет, бидејќи тие секогаш се информираат за оваа тема. Тие го практикуваат сексот на начин кој е најдобар во нивната глава. Ова е знак кој важи за атерџија, односно ќе направи се за партнерот да биде задоволен.

Loading…

Loading...

Related posts