vesti24.mk
ЗАБАВА

Трудница влетала сред венчавка и го разоткрила младоженецот: „Чекам дете од тебе“ (ВИДЕО)

ECA

Снимка од една венчавка во Детроит станала вирална на социјалните мрежи.

Имено, за време на венчавката жена влетала и го разоткрила младоженецот, велејќи дека чека дете од него.

@danielleondemandPregnant 🤰🏾side chick crashes wedding ##foryoupage ##drama ##wedding ##sidechick

♬ original sound – danielleondemand


-Ентони! Се правиш дека не ме познаваш? Денеска не ги испи лековите? Ентони! Знам дека ме слушаш! Се однесуваш како да не ме познаваш… Носам дете од тебе, врескала жената која упаднала на венчавката.

Ќерката на невестата се обидела да ја смири непоканетата гостинка:

-Подоро да си заминеш од венчавката на мајка ми. Што не е во ред со тебе? Што се случува со тебе?

извор:курир.мк

Loading...

Related posts