Uncategorized

Туна ги објави првите фотографии со синчето ( ФОТО )

ECA

Пејачката Туна пред неколку дена на светот донесе своето прво дете, и денеска на социјалните мрежи ги објави првите фотографии на нејзиниот син.

Loading...