Uncategorized

ФОТО: Вистинско изненадување – Јана Бурческа е бремена

ECA
Македонската претставничка на Евровизија Јана Бурческа е бремена.

Вистинско изненадување се случи за време на најавното видео пред нејзиниот настап на втората полуфинална вечер на најголемиот музички фестивал – Евросонг.

Покрај убавините на нашата земја, во еден момент беше прикажан кадар како Јана лежи на ултразвук.

 

Kurir.mk

Loading...