vesti24.mk
ВЕСТИ

ФОТО: ВМРО-ДПМНЕ го прослави 29-от роденден

ECA

Вечерва ВМРО-ДПМНЕ го прослави својот 29 роденден.

На прославата која се одржа во Македонската Филхармонија пред присутните се обрати лидерот на партијата Христијан Мицкоски, по што следуваше и прослава со торта.

Мицкоски пред присутните најави и идна победа на партијата како никогаш досега.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts