vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ФОТО: Во Кавадарци се одржа презентација на вооружување и опрема од македонската армија и армијата на САД

ECA

Денеска во општина Кавадарци се одржа презентација на вооружување и опрема од македонската армија и армијата на САД.

По тој повод свој статус и галерија на Фејсбук сподели и градоначалникот на Кавадарци Митко Јанчев.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts