vesti24.mk
ЗАБАВА

(ФОТО) Емили се соблекува кај ќе стигне: На Мет-гала без гаќи, по дома се шета гола

ECA

Моделот Емили Ратајковски секоја прилика ја користи за да покаже дека е сексапилна и дека знае да го привлече вниманието кон себе.

Затоа, добро ги темпира настаните на кои се присутните главните медиуми и папараците. Таков настан беше и Мет гала во Метрополитен музејот во Њујорк. Ратајковски се појави во долг златен фустан под кој не носеше гаќи.

На својот Инстаграм профил редовно споделува фотографии на кои е гола во домашна атмосфера.

Loading…

Loading...

Related posts