vesti24.mk
Uncategorized ЗАБАВА

(ФОТО) Кадар боли глава: Марјана ги истури градите пред огледалото!

ECA

Лото водителката Марјана Станојковска има доста адути со кои може да се пофали – витка става, долги нозе, бујни гради и задник, па не случајно на социјалните мрежи има најголем број следбеници од посилниот пол кои обожаваат да ги лајкуваат и коментираат нејзините провокативни фотографии.

Деновиве, секси Марјана, судејќи според она што го објавува на Инстаграм, е носталгична по времето пред неколку години, па профилот го пополнува со ретро фотографии кои иако веќе видени, никогаш не им се доста на армијата следбеници.

Марјана скоро секогаш е со ведар дух, насмеана и шармантна, но како и секој човек и таа има моменти кога денот не и трганл од рака, па знае да ги намурти веѓите и да признае дека не е се како што треба.

Па така, во описот на една од фотографиите напиша „Што повеќе трпиш, толку посилно ќе пукнеш“.

Сепак, покрај жешката глетка од бујните гради, тешко кој се фокусираше на фактот дека на Марјанче не и е денот.

извор:вистина.мк

Loading…
Loading...

Related posts