vesti24.mk
ЗАБАВА

ФОТО: Овие девојки сакале да имаат убави усни, но дали успеале проценете сами

ECA

Пластичната хирургија може да им помогне на луѓето да изгледаат убаво, но само ако не претеруваат во тоа.

На социјалните мрежи кружат фотографии од жени кои претерале со филери во усните до мерка на изобличување на лицето.

Тие сакале да бидат убави и секси, но, ќе признаете, изгледаат ужасно.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts