vesti24.mk
ЗАБАВА

ФОТО: Падна запросување на охридскиот маратон

ECA

Возбудувањата на 33-то издание на Меѓународниот охридски атлетски маратон ги засили и предлог за брак.

Атлетичарот Никола Ивановски по влегувањето во целта ја запроси својата девојка Сандра Стоилковска.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts