Uncategorized

Панчо ја ишиша Елена Ристевска – Пејачката без коса (ФОТО)

ECA

Панчо од ДНК објави фотографија на која е со Елена Ристеска, но таа е без коса. Оваа фотка ги збуни и насмеа фановите.

Loading...