vesti24.mk
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

ФОТО: Ќерката на Цеца го сними задникот па го зголеми кадарот, а кога ја сврти камерата накај градите имаше што да се види

ECA

Ќерката на Цеца не запира да провоцира на Инстаграм деновиве кога ужива на одмор.

Имено младата пејачка Анастасија овие денови ужива во Грција на заслужен одмор по промовирањето на нејзиниот голем хит пред неколку месеци.

Младата Анастасија го сними задникот, па го зголеми кадарот, по што ги препоти фановите и предизвика лавина од коментари.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts