vesti24.mk
ЗАБАВА

Хит на социјалните мрежи по невремето во Скопје: „качи се во автобус ако можеш“ (ФОТО)

ECA

Откако денеска Скопје го зафати големо невреме, на социјалните мрежи повторно се појавија фотографии кои ги насмеа сите.

Иако ситуацијата во градот Скопје особено по саботното невреме стана алармантна, граѓаните на сета мака не им преостанува ништо освен да се насмеа и да чекаат штетите од невремето сами да се санираат.

Па така и овој пат хит на интернет станаа овие две фотографии, влегување и излегување од градски автобус, погледнете:

извор:курир.мк

Loading...

Related posts