vesti24.mk
ЗАБАВА

Хороскопските знаци кои обожаваат секс без обврски

ECA

Хороскопските знаци имаат различни карактеристики, но кога се во прашање сексулните односи уште повеќе има поделби.

Два хороскопси знаци се издвојуваат по тоа што го обожаваат сексот без обврски и отворени врски.

Тоа се Водолијата и Јарецот.

Водолија е високо независна личност, па отворената врска може да и помогне. Не може да биде љубоморна, може да му дозволи на партнерот да се впушти во сексуална авантура со други луѓе. Сака да експериментира и можеби сака да ги прави работите на кои нивниот партнер не мисли. Отворениот однос им овозможува да бидат толку чудни и креативни колку што сакате.

Најверојатно ќе е изненадување за луѓето дека Јарец е во оваа листа, но знаеме дека кога станува збор за секс, Јарците се многу повеќе склони да имаат многу партнери. Сакаат да експериментираат, да се забавуваат и да ја ослободат целата напнатост. Отворената врска и необрзаниот секс му помага да се ослободи од негативната енергија.

Loading…

Loading...

Related posts