vesti24.mk
ЗАБАВА

Четири салати кои ќе ви помогнат да загубите килограми (видео)

ECA

Салатите се составен дел од секоја диета, односно од здравиот начин на исхрана.

Доколку сакате да го загубите вишокот на килограми, погледнете го видеото во кое се претставени рецепти за четири видови на салати кои ќе ви помогнат во тоа.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts