vesti24.mk
ВЕСТИ

Чомовски реагира дека бил прислушкуван заедно со Боки 13

ECA

Новинарот на 1ТВ, Александар Чомовски, вели дека не знаел дека неговиот менаџер бил под посебни истражни мерки неколку месеци.

„Доколку Бојан бил под ПИ мерки и бил прислушуван, значи дека сме биле и ние прислушувани. Ние сме се слушале со него еднаш на два дена во просек, да се договориме за емисиите и слично. – рече Чомовски во гостување на Радиото „Канал 77“.

извор:курир.мк

Loading...

Related posts